OFFERIS


Obchodný systém OFFERIS so svojimi 12 modulmi ponúka efektívne riešenie pre každú firmu a každý rozpočet.

Offeris_FreeFaktura_Logo_Small

 

Je Offeris pre teba?

Offeris je software určený malým a stredným podnikateľom, ktorí hľadajú všestranný a vysoko konfigurovateľný nástroj na tvorbu cenovej ponuky, objednávky a faktúry online…viac

  • Trápiš sa s tabuľkami a neefektívne využívaš svoj čas? V Offerise je cenová ponuka, objednávka a faktúra hračka.
  • S Offerisom pracuješ v kancelárii, na tablete ale aj v mobile. Všetko más vždy a všade po ruke. Aj u zákazníka.
  • Más zložitý cenník, množstvo rozmerov, dodávateľov, atď.? Ušijeme ti systém na mieru!
  • Offeris ponúkame v troch vyhotoveniach: EASY, PRO a INDIVIDUAL.

Offeris ponuka, objednávka, dodací listCenová Ponuka: Všetko sa začína ponukou. Profesionálna a rýchlo vytvorená cenová ponuka, objednávka a faktúra urýchľuje predajný cyklus a reprezentuje vašu firmu.

Konfigurácia: Každá firma je iná a má rôznorodý sortiment, ktorý sa môže časom meniť. Každá firma má iné požiadavky a predstavu ako formou chce komunikovať ponuku, objednávku a faktúru.

Správa zákazníkov: Všetky údaje o vašich zákazníkoch sú na jednom mieste a každý, kto má vo vašej firme príslušné prístupové práva sa ku nim dostane. Uvidíte minulé ale aj budúce aktivity so zákazníkom.

Katalóg produktov: Vytvoríte si ľubovoľný počet katalógov, či už pre použitie v cenových ponukách, E-Shopoch alebo tlačených katalógoch. Rýchlo sa dostanete ku produktom, ich príslušenstvám, či typom.

Systém na mieru: Offeris ponúka flexibilné riešenia pre vašu firmu. Je vysoko konfigurovateľný a môže byť doslova šitý na mieru každej spoločnosti. Offeris sa nebojí komplexnosti.